operatie

Dit gedeelte is bedoeld voor ideeën en reacties op de site van de Vereniging van scoliosepatiënten.

operatie

Berichtdoor irma op ma okt 11, 2004 3:50 pm

Hallo ik zou graag met mensen in contact wllen komen die geopereerd zijn.
Wat hun ervaring daar van is ik wil er gewoon alles van weten?

Bedankt :D
Hallo ik zou graag met mensen in contact willen komen die Scoliose hebben en die een operatie zijn ondergaan.

Alvast Bedankt
irma
 
Berichten: 6
Geregistreerd op: vr aug 06, 2004 10:54 pm
Woonplaats: noord-brabant

Berichtdoor M@yo op di okt 12, 2004 3:47 pm

Eh...dit gaat over de site zelf, niet over operaties enzo :wink: zeg t maar even want k zag je berichtje staan..

maarre...onder verschillende topics op deze site kan je veel antwoorden op je vragen vinden en alle mensen hier (ok, misschien dan een aantal niet) hebben scoliose! Kijk maar eens bij Algemeen, Operatie bij jongeren, etc.
Groetjes een mede-scoliosertje :wink:

Lenny, Trouwens nog mijn complimenten voor deze site!

xxx M@y0oh
M@yo
 
Berichten: 53
Geregistreerd op: za dec 06, 2003 7:47 pm

Re: operatie

Berichtdoor Gerard Schokker op do apr 14, 2005 2:32 pm

Ik Gerard heb al enig schrijven gedaan op de scoliose site: 19 mei a.s.2005 te Breda is er een bijeenkomst voor rugpatienten over scoliose
heb ik gelezen. Zelf heb ik me er al voor op gegeven. Als scoliose heb-
bende. Reeds in'81 geopereerd in AZL-Leiden. Om de 8 jaar laat ik even
door een orthopaed in mijn woonplaats Alkmaar eventueel een foto maken
en bespreek ik met de specialist of alles nog goed is met mijn rug.
Ik Gerard reageer soms op verschillende ber-
richten welke ik lees over Scoliose.
Gerard Schokker
 
Berichten: 34
Geregistreerd op: do apr 14, 2005 10:22 am

Re: operatie

Berichtdoor Gerard Schokker op do apr 14, 2005 2:33 pm

Gerard Schokker schreef:Ik Gerard heb al enig schrijven gedaan op de scoliose site: 19 mei a.s.2005 te Breda is er een bijeenkomst voor rugpatienten over scoliose
heb ik gelezen. Zelf heb ik me er al voor op gegeven. Als scoliose heb-
bende. Reeds in'81 geopereerd in AZL-Leiden. Om de 8 jaar laat ik even
door een orthopaed in mijn woonplaats Alkmaar eventueel een foto maken
en bespreek ik met de specialist of alles nog goed is met mijn rug.
Ik Gerard reageer soms op verschillende ber-
richten welke ik lees over Scoliose.
Gerard Schokker
 
Berichten: 34
Geregistreerd op: do apr 14, 2005 10:22 am

Re: operatie

Berichtdoor iloontje112 op ma jul 20, 2009 9:58 am

heeyy irma!

mijn visioterapeut(of zo iets) zag dat ik schreef liep en verwees me door naar het ziekenhuis daar kwamen ze erachter dat ik scoliose had/heb ik was natuurlijk erg verdrietig en het was een lastige tijd(ik zat in groep 3)
in groep 5 werd ik geopereerd het was egt heel spannend en ik had gedacht dat ik het niet zou halen :o :( ik heb al me moed verzameld en er voor gegaan!!
in het ziekenhuis werd er uitgelegd wat er nou eigelijk ging gebeuren, en ik moest iets voor een kapje voor me mond om onder nagose te komen(ik raad je aan doe geen smaakje) die nacht heb ik niet veel kunnen slapen(ooklal sliep me moeder naast me) en ik sliep eerst met 2 andere kindere op een kamer! :lol:
toen de operatie er aan kwam wou ik niet meer maar me vader en me moeder stelde me gerust de operatie duurde 4 uur (eigelijk zou hij 2 uur duuren) dus me ouders dacht dat het voorbij was gellukig niet!!
nou 3 jaar later heb ik er soms nog last van en huil soms in bed :oops: :(

maar ik wens je erg veel sterkte en ik zou het erg fijn vinden als je me trug stuurt hoe het is gegaan!!! :wink:

doeii ilona
iloontje112
 
Berichten: 4
Geregistreerd op: ma jul 20, 2009 9:27 am


Keer terug naar Over de site

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 1 gast